menu ikon logo

Ev, Konut, Ofis Kira Ödeme ve Takibi Yapan KiraPratik Nedir?

Türkiye’nin yeni kira ödeme ve takip yöntemine hoş geldiniz. KiraPratik hem mülk sahipleri hem de kiracılar için hız, kolaylık ve rahatlık sağlayan dijital bir inovasyondur.

KİRALAYAN İÇİN KİRAPRATİK


Kiracınız ya da kiracılarınız ile mülkünüzün birçok işlemini KiraPratik üzerinden yapabilirsiniz.

Uzman kadromuz ve dijital altyapımız sayesinde sürecin dijitalleşmesiyle kontrol sizde olur ve ödemelerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Böylece içiniz rahat olur.

Aynı zamanda mülkünüz ve kiracınızla ilgili sözleşme, demirbaş tamiri ve daha birçok süreci KiraPratik ile yönetebilirsiniz.

Kira sözleşmesi ve sözleşmeye ait tüm evraklar dijital ortamımızda güvenle saklanır. Aynı zamanda konut içerisinde oluşabilecek masraflar kiracınız tarafından sistem üzerinden onayınıza sunulur. Onayladığınız masraflar kiranızdan otomatik olarak düşer.

Böylece hem zaman kazanır hem de yazılı bir kayıt olduğu için yanlış anlamaları engellersiniz.

Kiranızın belirlenen zaman diliminde ödenmemesi durumunda, alacağınızın takibi hukuki çerçevede KiraPratik tarafından yapılacaktır.

İster ev ister ofis bütün mülkleriniz için KiraPratik ile içiniz rahat.

 Ofis Kira Ödeme İster ev ister ofis bütün mülkleriniz için KiraPratik ile içiniz rahat.

KİRACILAR İÇİN KİRAPRATİK


KiraPratik, mülk sahibi ile olan iletişimi en az indirerek hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar.

KiraPratik sistemi üzerinden yapacağınız kira ödemeleriniz ve mülklerinizdeki demirbaşlarda oluşacak masraflarınız çok şeffaf ve kayıt altında.

Yanlış anlaşılmaya ve gereksiz iletişime son KiraPratik ile ödemenizi yapar, planlar, kontrol edersiniz. İçiniz rahat eder.

 Kira Alacak Tahsili Yanlış anlaşılmaya ve gereksiz iletişime son

Kredi Kartı ile Kira Ödemek İsterseniz KiraPratik Size Göre:

Mülk sahibinize yapacağınız kira ödemelerinizi KiraPratik üzerinden istediğiniz kredi kartını kullanarak yapabilirsiniz.

 Kira Takip Tablosu